Kurs francuskiego - Wakacyjny Warszawa Pole Mokotowskie

Przed Tobą wakacje − czy nie jest to najlepszy moment na nadrobienie zaległości z francuskiego? A może chcesz wykorzystać czas wolny i osiągnąć kolejny poziom znajomości tego języka? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy intensywny kurs języka francuskiego „Semestr w miesiąc”!

Wybierz dogodny termin – wakacyjną naukę języka francuskiego możesz rozpocząć w lipcu, sierpniu lub wrześniu. Tempo będzie zawrotne, bo plan jest ambitny: w miesiąc opanujesz materiał, który zazwyczaj przerabiamy przez cały semestr. Takiej nauce zdecydowanie sprzyja atmosfera panująca w Profi-Lingua. Motywujemy, zachęcamy, wspieramy i doceniamy efekty. A te są widoczne już po pierwszych lekcjach. Kierujemy się zasadą „możesz więcej” – dbamy, by kursy języków obcych pomogły Ci podnieść pewność siebie i przełamać barierę komunikacyjną. Szybko zauważysz, że trudności nie sprawia Ci ani rozmawianie, ani czytanie i pisanie w języku francuskim.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.


W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to również możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje w wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu dopasowanego do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Kurs francuskiego - Wakacyjny

Wszystkie kursy językowe