angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
czeski

Kurs angielskiego - Standardowy

Trudno dziś żyć bez znajomości języka angielskiego. Otwarte granice, tanie loty zachęcają do podróżowania. Niełatwo jednak cieszyć się wojażami bez umiejętności komunikacji w języku obcym. Może czas to zmienić? Zapraszamy do Profi-Lingua!

Kurs angielskiego - Indywidualny

Pytanie o sens nauki języka angielskiego już dawno stało się równoważne z pytaniami, czy warto zdrowo się odżywiać albo czy szczeniaczki są urocze. Odpowiedź może być tylko jedna: TAK. Angielski pełni dziś taką samą funkcję jak kiedyś francuski czy łacina. To język biznesu i nauki, a także pomost łączący różne kultury. Pozwala porozumieć się z ludźmi w wielu zakątkach świata, bez konieczności nauki innych języków obcych.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Jeśli masz problem, by samodzielnie przygotować się do egzaminu, pozwól nam sobie pomóc. Profi-Lingua to ponad 25 lat doświadczenia w przygotowywaniu Kursantów do egzaminów językowych.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Wakacje to czas odpoczynku, ale niektórzy wykorzystują go, by postawić przed sobą nowe wyzwania. Jeśli od dawna marzyłeś, by odmienić swe życie – podróżować, zmienić pracę na lepiej płatną i ciekawszą – dołącz do nas na wakacyjnym kursie języka angielskiego. Zajęcia trwają dwa miesiące, ale są tak intensywne, że opanujesz materiał, który na kursie standardowym przerabia się cały rok szkolny!

Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające wygodniejszą i skuteczniejszą naukę języka angielskiego. Kurs łączy lekcje z lektorem z zajęciami na platformie online.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe