Dbając o najwyższe dobro i bezpieczeństwo naszych klientów wprowadziliśmy w naszej firmie procedury zalecane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Wytyczne te stanowią dla nas podstawę do budowania zasad bezpieczeństwa w naszych szkołach. 
  
Jakie działania wprowadzamy i jakie działania rekomendujemy: 
1.      Jeśli jesteś zdrowy, czujesz się dobrze - zapraszamy na zajęcia do szkoły! W każdej z naszych szkół wdrożyliśmy niezbędne środki bezpieczeństwa abyśmy mogli kontynuować naukę. 
2.     Przed rozpoczęciem zajęć skorzystaj z płynu dezynfekującego lub umyj ręce mydłem (co najmniej przez 30 sekund). Ręce wytrzyj ręcznikiem papierowym. 
3.     Jeśli źle się czujesz, jesteś chory lub kaszlesz – zostań w domu. Osoby chore lub takie, które powróciły z kraju wskazanego przez WHO jako zagrożone nie mogą brać udziału w zajęciach. Jeśli nie możesz wziąć udziału w zajęciach - powiadom nas o tym, wtedy wspólnie znajdziemy rozwiązanie byś mógł zrealizować lekcje w innym terminie. Kontakt do swojej szkoły znajdziesz na naszej stronie internetowej www.profi-lingua.pl w zakładce „Szkoły”. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czata lub dzwoniąc na infolinię 22 364 56 40 bądź wysyłając maila: kontakt@profilingua.pl 
4.     Jeśli ostatnio wróciłeś z podróży, z kraju zagrożonego i wskazanego przez WHO pozostań w domu i obserwuj swój stan zdrowia. Ogranicz kontakt z innymi osobami do co najmniej 2 tygodni pozostając w domu. 
Wszystkie kursy językowe