Kursy języka chińskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Jesteś jedną z tych osób, która podjęła się próby napisania matury w języku chińskim? Dedykujemy specjalnie Tobie nasz kurs przygotowawczy, który pozwoli Ci powtórzyć materiał i poznać techniki egzaminacyjne. Nauka duńskiego nigdy nie była łatwiejsza, a uzyskanie wysokiego wyniku z matury – bardziej możliwe!

Kurs języka chińskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Kadra profesjonalnych nauczycieli w ProfiLingua obrała sobie za cel, by wysoki wynik matury z chińskiego był jak najbardziej możliwy. Nauczymy Cię nie tylko technik egzaminacyjnych, ale również rozwiązywania specjalnych zadań maturalnych. Zajęcia odbywają się grupowo lub indywidualnie, a grafik jest bardzo elastyczny. To pozwoli Ci na naukę pod okiem profesjonalisty, który doskonale wie jakie pułapki czyhają na Ciebie w poszczególnych zadaniach. Pisząc próbną maturę w naszej szkole zyskasz niezbędną wiedzę, która przysłuży się do uzyskania wysokiego wyniku.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego matura?

Wysoki wynik matury z języka chińskiego to coś, czym na pewno zaimponujesz znajomym i rodzinie. Nie każdy może się pochwalić takim osiągnięciem, a dzięki nauce w naszej szkole staje się to możliwe! Dostanie się na wszelkie uczelnie zarówno w Polsce jak i na świecie będzie jak najbardziej realne do zrealizowania!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe