Kurs języka duńskiego w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Wałbrzychu?

Mieszkańcy Wałbrzycha lub okolic mają niepowtarzalną okazję dołączyć do grupowej, lub indywidualnej nauki języka duńskiego, pod okiem zawodowego nauczyciela. Wszyscy, którzy rozważają migrację zarobkową do Danii, będą mieli szansę na zdobycie godnego stanowiska pracy i życia bez obaw o blokadę językową. Warto inwestować w naukę języków obcych, ponieważ ich znajomość może być doskonałą ozdobą CV i zwiększeniem swojej pozycji na rynku pracy. Przyjmujemy również zapisy dla najmłodszych uczestników, aby już od najmłodszych lat rozwijały pasję i kształciły się językowo.

Kurs języka duńskiego Wałbrzych

Profesjonalne i starannie przygotowane kursy języka duńskiego w Wałbrzychu zostały oparte o nasze wieloletnie doświadczenie i praktykę. Autorskie metody PROFI oraz SMILE to efektywne ćwiczenie przełamania bariery językowej, przy użyciu materiałów dydaktycznych w formie odgrywania scen, praktyki językowej i wielu innych. Kursy dzielą się na grupowe oraz indywidualne, a każdy z nich jest dostępny w urozmaiconym trybie. Dla tych, którzy chcą nauczyć się rozmawiać na interesujące ich tematy, proponujemy kursy konwersacyjne. Dla pracoholików przygotowaliśmy kursy wakacyjne, intensywne lub online. Kształcimy dorosłych, dzieci oraz młodzież. Prowadzimy również fachowe szkolenia duńskiego dla firm. Każdy kurs ma swój określony poziom trudności, do którego przydzielimy Cię po analizie umiejętności kursanta.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Wałbrzychu?

Uczeń w ProfiLingua ma nie tylko okazję do rozwijania kompetencji językowych, takich jak czytanie, pisanie, słuchanie i przede wszystkim mówienie. To również możliwość poznania wielu interesujących ludzi, co pomoże wzmocnić pewność siebie. Po skończonym kursie spontaniczna rozmowa na dowolne tematy z duńskojęzyczną osobę nie będzie stanowiła żadnej trudności. Bez problemu będzie można dogadać się z pracownikiem banku, poczty czy urzędu. Ukończenie kursu na podstawowym poziomie umożliwi również kontynuacje nauki na wyższym stopniu, co wpływa bezpośrednio na rozwój osobisty. Podróże czy przeprowadzka do Danii będzie wartościowa i otworzy przed kursantem wiele możliwości. Zapraszamy na profesjonalne kursy duńskiego w Wałbrzychu, aby przekonać się jakie to znakomite przeżycie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe