Kursy języka francuskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Niektóre szkoły oferują naukę języka francuskiego jako dodatkowego języka. Spora część uczniów rozważa napisanie matury po francusku, ponieważ wiąże z tym językiem swoją przyszłość. Niestety, przygotowanie w szkolnym toku edukacyjnym jest stanowczo za małe, by móc prawidłowo zdać egzamin dojrzałości. Na ratunek śpieszy nasza szkoła językowa, która prowadzi profesjonalne kursy przygotowujące do matury!

Kurs języka francuskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Kurs maturalny to niepowtarzalna okazja na podszkolenie umiejętności i technik egzaminacyjnych. Zajęcia odbywają się grupowo lub indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki temu, zyskasz umiejętność prawidłowego rozwiązywania zadań maturalnych według klucza oraz unikniesz popełniania typowych błędów, które wpływają na wynik egzaminu. Dzięki dwukrotnej próbnej maturze w naszej szkole, wspólnie wyłapiemy braki i podszlifujemy umiejętności, aby możliwość uzyskania jak najwyższego wyniku była możliwa.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego matura?

Nauka w ProfiLingua umożliwi Ci nie tylko zdanie matury. Ważne, że dzięki nam uzyskasz możliwie jak najwyższy wynik, co umożliwi dostanie się na wymarzone studia. To da Ci ogromną satysfakcję i zapewni pewniejszą przyszłość. W przyszłości, możesz rozpocząć naukę francuskiego na wyższym poziomie, a wszyscy wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języków.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe