Kursy języka niemieckiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

Niemiecki jest drugim, obowiązkowym przedmiotem w szkole, jednak bardzo często dzieci nie mają szansy na dobre przygotowanie do matury. Nauczyciele skupiają się głównie na języku angielskim. Mało klas poświęca temu językowi więcej czasu niż 2 godziny tygodniowo. Dlatego zdanie matury z niemieckiego może być ciężkie w przypadku osób, które się na to zdecydowały. Jeżeli chcesz odetchnąć z ulgą i ze spokojem podejść do egzaminu dojrzałości z języka niemieckiego – zapraszamy do nauki w naszej szkole!

Kurs języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych matura

Niezależnie od tego, czy przystępujesz do egzaminu w formie rozszerzonej czy podstawowej, kurs maturalny to niepowtarzalna okazja by nadrobić zaległości. Pod okiem ekspertów przygotujesz się do przystąpienia do egzaminu dojrzałości oraz nauczysz technik egzaminacyjnych. Oferujemy spotkania grupowe jak i kursy indywidualne. Podczas kursu dwukrotnie przystąpisz do próbnej matury, której wyniki omówimy wspólnie, tak by przygotować Cię jak najlepiej z każdej partii materiału.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego matura?

Kusy maturalne w naszej szkole cieszą się ogromną popularnością wśród młodzieży. Dzięki starannie przygotowanej ofercie i ciężkiej pracy naszych nauczycieli, zyskasz wysoki wynik z egzaminu dojrzałości. Umożliwi Ci to dostanie się na wymarzone studia i zagwarantuje pewniejszą przyszłość. Dzięki temu, nauka niemieckiego na wyższym poziomie stanie się możliwa a przed Tobą otworzy się wiele możliwości. Kurs umożliwi Ci nadrobienie zaległości i sprawi, że matura z niemieckiego przyjdzie z łatwością.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe