Kursy języka norweskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Język norweski do najprostszych nie należy i z pewnością nie wszystkie szkoły oferują naukę go w swoim programie. Chcąc napisać maturę z języka norweskiego, koniecznie musisz skorzystać z naszej oferty. Kurs maturalny oferuje kompleksowe przygotowanie do pisania matury w tym języku oraz podszkolenie w technikach egzaminacyjnych. Warto kształcić się w językach, ponieważ zapewnia to pewniejszą przyszłość.

Kurs języka norweskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Dzięki nauce w naszej szkole poznasz techniki egzaminacyjne, niezbędne do uzyskania wysokiego wyniku. Poprzez pracę z profesjonalnym nauczycielem wyłapiesz braki i przełamiesz barierę językową. Pisząc próbne matury pod okiem naszej kadry szkoleniowej zyskasz możliwość podszlifowania umiejętności i zdolność omijania pułapek, które czekają na uczniów w poszczególnych zadaniach maturalnych.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego matura?

Nasza profesjonalna kadra kładzie nacisk by skutecznie nauczyć Cię prawidłowo mówić, czytać, pisać i rozwiązywać zadania w języku norweskim. Dzięki temu, dostaniesz się na upragnioną uczelnie i niestraszna będzie Ci nauka norweskiego na wyższym poziomie. Z ProfiLingua zbudujesz pewność siebie i zyskasz satysfakcję z uzyskania wysokiego wyniku. To niezwykle budujące doświadczenie, które zapewni Ci pewniejszą przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe