Kurs języka polskiego w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Wałbrzychu?

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolic, do wspólnej nauki języka polskiego. Pobyt w naszym kraju będzie dzięki temu o wiele bardziej wartościowy, a każdy kto ukończy kurs poczuje się tu jak w domu. Dedykujemy nasze zajęcia z polskiego wszystkim, którzy planują dłuższy pobyt w Polsce, chcą rozpocząć tu studia lub pracę. Nauka języka kształtuje osobowość i daje swobodę mieszkania na terenie obcego kraju. Nie zwlekaj i już dziś wybierz jeden z dedykowanych kursów w ProfiLingua w Wałbrzychu.

Kurs języka polskiego Wałbrzych

Nasze kursy językowe polskiego Wałbrzych odbywają się w grupach oraz indywidualnie. W zależności od Twoich preferencji oraz umiejętności, przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy. Możesz wybrać spośród naszej rozmaitej oferty zajęcia idealne dla Ciebie: wakacyjne, intensywne, konwersacyjne oraz dla firm. Wszystkim tym, którzy nie mogą dotrzeć do naszej placówki, polecamy kurs online. Dla dzieci i młodzieży zorganizowaliśmy wartościowe zajęcia, które pomogą w nauce języka i przygotują do polskiej matury. Każdy kurs kończy się odebraniem wartościowego certyfikatu, który wzbogaci CV i z pewnością będzie doceniony przez pracodawców.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Wałbrzychu?

Znając język kraju, w którym obecnie przeżywasz, zyskujesz swobodę w codziennych sytuacjach. Bez problemu nadasz przesyłkę na poczcie, opowiesz o dolegliwościach u lekarza i założysz konto w banku. A przechodząc na wyższy poziom języka, zyskasz szansę na czynny udział w dyskusjach w pracy czy na studiach. Pracodawcy docenią wkład włożony w naukę języka polskiego i chętniej zatrudnią. Zyskasz również szacunek w oczach lokalnych mieszkańców, z którymi o wiele łatwiej nawiążesz znajomości. Zbudujesz pewność siebie i świat stanie przed Tobą otworem!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe