Kursy języka portugalskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

Język portugalski rośnie w siły z każdym dniem. Coraz więcej młodzieży stawia na oryginalność, a w naszej szkole cenimy sobie wspieranie ich w spełnianiu określonego celu. Dlatego, jeżeli chcesz podjąć się matury w języku portugalskim, pomożemy opanować rozwiązywanie konkretnego typu zadań i umożliwimy Ci osiągnięcie wysokiego wyniku! Matura z niszowego języka otworzy przed Tobą wiele możliwości.

Kurs języka portugalskiego dla młodzieży i dorosłych matura

Uczestnictwo w kursie maturalnym z portugalskiego to nie tylko nauka prawidłowego używania języka. Nasi nauczyciele przygotują Cię przede wszystkim pod kątem technik egzaminacyjnych, które są niezbędne do uzyskania prawidłowego wyniku. Ucząc się w domu, możesz przeoczyć pewne istotne kwestie, które widoczne staną się przy omawianiu wyniku próbnej matury w naszej szkole. Taki próbny egzamin odbywa się w naszej szkole aż dwa razy, by sprawić, że uzyskasz jak najwyższy wynik!


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego matura?

Ucząc się w naszej szkole, pod okiem profesjonalistów zyskasz umiejętność rozwiązywania specjalnych zadań maturalnych. To przełoży się na jak najwyższy wynik, dzięki czemu zyskasz dużo punktów przy rekrutacji na studia. Wymarzona uczelnia stanie przed Tobą otworem, a studia na wybranym kierunku będą jeszcze bardziej możliwe! Wystarczy odrobina pracy i samozaparcia by zapewnić sobie pewniejszą przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe