Kursy języka rosyjskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego?

Ostatnio, rośnie w siłę pisanie matury z innego, niż angielski język. Im bardziej niszowy i unikatowy, tym większa szansa na pewniejszą przyszłość. Jeżeli stawiasz na oryginalność i chcesz napisać egzamin dojrzałości z języka rosyjskiego – w naszej szkole pomożemy Ci osiągnąć ten cel. A posiadając maturę z angielskiego, otworzą się przed Tobą liczne możliwości.

Kurs języka rosyjskiego dla młodzieży i dorosłych matura

W zależności od poziomu umiejętności dostosujemy ofertę indywidualnie do Twoich potrzeb. Kursy odbywają się grupowo lub indywidualnie, a każde zajęcia to krok bliżej uzyskania jak najwyższego wyniku. Podczas zajęć, wspólnie z nauczycielem popracujecie nad umiejętnością rozwiązywania typowych zadań maturalnych. Dzięki temu, wyłapiecie ewentualne błędy i podszlifujecie braki. To niepowtarzalna okazja do powtórzenia umiejętności, a praca z profesjonalnym nauczycielem da gwarancję, że nauka nie pójdzie na marne.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego matura?

Wysoki wynik matury z rosyjskiego to ogromna perspektywa na przyszłość. Umożliwi rekrutację na wymarzone studia i kontynuacje nauki na wyższym poziomie. Dzięki nam, ale przede wszystkim dzięki swojej pracy zyskasz satysfakcję, która pozytywnie wpłynie na Twój rozwój. Wspólnie spełnimy Twoje marzenia i zagwarantujemy pewną przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe