Kurs języka szwedzkiego w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Wałbrzychu?

Język szwedzki to niezwykle ciekawy oraz przyszłościowy język, dlatego zdecydowanie warto się go uczyć, szczególnie jeśli zamierzamy wyjechać do pracy lub studiować za granicą. Dlatego zachęcamy do nauki języka szwedzkiego mieszkańców Wałbrzycha oraz okolic. Posiadamy bogatą ofertę kursów dla wszystkich, którzy interesują się kulturą Szwecji lub chcą znaleźć lepszą pracę właśnie w tym kraju. Charakteryzuje nas metoda nauczania PROFI, która odpowiada za przyswojenie języka w praktycznych sytuacjach. Posiadamy wykształconą oraz liczną kadrę lektorów i native speakerów, którzy mają za zadanie nauczyć Cię wszystkich niezbędnych zagadnień. Szybko nauczysz się mówić, pisać, czytać oraz rozumieć po szwedzku.

Kurs języka szwedzkiego Wałbrzych

W naszej szkole może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy zajęcia dla początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Staramy się elastycznie podchodzić do każdego ucznia, oferując mu indywidualny plan nauki. Umożliwi to uczniom dopasowanie nauki do swojego planu dnia.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Wałbrzychu?

Nauka języków obcych pozwala zdobyć wiele praktycznych umiejętności. Przydaje się również podczas codziennych sytuacji, szczególnie zawodowych, gdy pracujemy lub chcemy pracować w międzynarodowych firmach, gdzie język jest konieczny. Dzięki nauce w naszej szkole możesz bez problemu uczyć się wygodnie, ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby jak najbardziej dopasować się do Twoich możliwości. U nas możesz wygodnie uczyć się szwedzkiego, dzięki czemu szybko przełamiesz barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie. Nauczymy Cię wszystkiego, a także poznasz wiele ciekawych informacji odnośnie języka oraz samego kraju.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe