Kursy języka ukraińskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Umożliwiamy w naszej szkole kurs przygotowawczy do matury z języka ukraińskiego, by pomóc Ci osiągnąć jak najwyższy wynik. Dzięki temu, zyskasz możliwość by w maju, bez stresu i z pewnością siebie podejść do egzaminu dojrzałości. To kształtujące doświadczenie, które nie tylko nauczy Cię języka, ale również wpłynie pozytywnie na Twój rozwój.

Kurs języka ukraińskiego dla młodzieży i dorosłych matura

W zależności od tego, czy piszesz egzamin podstawowy czy rozszerzony, nasi nauczyciele przygotują Cię do niego jak najlepiej. Dzięki temu, nie tylko nauczysz się języka, ale również zyskasz umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz rozwiązywania specjalnych, maturalnych zadań. W zależności od Twoich preferencji, możesz wybrać spośród kursu grupowego lub indywidualnego. Możliwość uzyskania wysokiego wyniku jeszcze nigdy nie była tak możliwa!


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego matura?

Nasi nauczyciele zadbają o to, by nauczyć Cię poprawnego rozwiązywania zadań maturalnych, czyli umiejętnego „wstrzelenia się” w klucz egzaminacyjny. Dzięki temu, zyskasz wysoki wynik, który umożliwi dostanie się na upragnioną uczelnię. Ale to nie wszystko, ponieważ praca nad własnymi możliwościami wpłynie pozytywnie na Twój rozwój i sprawi, że realizacja dalszych planów przyjdzie o wiele łatwiej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe