Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to innowacyjna metoda nauki, która opiera się na połączeniu standardowego kursu językowego i naukę w systemie e-learningowym.

Rozwiązanie to pozwala na skuteczną naukę języka przy zachowaniu dużej wygody w pracy nad materiałami dydaktycznymi. Kurs łączy lekcje z lektorem z zajęciami na e-platformie. Zajęcia w szkole odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut lub 1 w tygodniu po 120 minut. Ponadto- każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do platformy online, która umożliwa naukę języka niezależnie od miejsca i czasu. Stanowi to uzupełnienie zajęć z lektorem.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. jest skierowany dla wszystkich powyżej 14 roku życia. Uczymy na poziomach A1-C1.

Twoje korzyści:

  • szybsze efekty w nauce, dzięki połączeniu zajęć tradycyjnych i e-learningowych;
  • regularny monitoring postępów przy wsparciu naszego lektora;
  • większy komfort i swoboda pracy, dopasowanie do indywidualnego tempa nauki Słuchacza;
  • oszczędność czasu – ćwiczenia interaktywne Słuchacz wykonuje, kiedy chce i gdzie chce;
  • natychmiastowa weryfikacja postępów w pracach interaktywnych – wyniki Słuchacz widzi zaraz po wykonaniu zadań;
  • dostęp do stale aktualizowanych i szczegółowych wyników;
  • nauczanie w oparciu o sprawdzone techniki i metody;
  • budowanie pewności siebie - samodzielne ćwiczenia pozwolą utrwalić wiedzę i przełamać strach przed zabieraniem głosu w grupie.

 

Ponadto:

Wybierając kurs mieszany Fast&S.M.A.R.T. z języka angielskiego w Profi-Lingua zakupujesz podręcznik kursowy Pearson wraz z kodem aktywacyjnym do treści umieszczonych na platformie MyEnglishLab.

MEL (MyEnglishLab) to innowacyjna platforma online, dostarczająca osobom uczącym się potężnej dawki ćwiczeń w interaktywnej formie. Treści zawarte w MyEnglishLab są w 100% spójne z zagadnieniami zawartymi w podręczniku Pearson wykorzystywanym na kursie, dlatego skutecznie pomagają utrwalić materiał z zajęć lub przygotować się do testu.

MEL (MyEnglishLab)  jest doskonałym rozwiązaniem wspierającym samodzielną naukę na lekcji lub w domu. Funkcja automatycznego sprawdzania poprawności wykonanych ćwiczeń, kartkówki online i testy, które dostarczają natychmiastowej informacji zwrotnej pozwalają pracować nad obszarami języka wymagającymi poprawy i na bieżąco śledzić postępy w nauce.

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.