angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
japoński
polski

Kurs angielskiego - Standardowy

Ile razy zastanawiałeś się, czy byłbyś w stanie porozumieć się z obcokrajowcem? Obawiasz się, że chociaż znasz podstawy języka, miałbyś z tym problem? Już dzisiaj zapisz się na kurs językowy!

Kurs angielskiego - Indywidualny

Jeśli chcesz, by podczas nauki języka angielskiego Twój nauczyciel skupiał uwagę wyłącznie na Tobie, albo pragniesz uczyć się zakresu języka odpowiadającego Twoim zainteresowaniom i konkretnym potrzebom, wybierz indywidualny kurs języka angielskiego.

Kurs angielskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka angielskiego!

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

W ofercie szkoły odnaleźć możesz kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), TELC, LCCI. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, doskonale znający specyfikę tych testów.

Kurs angielskiego - Intensywny

Chcesz szybko i skutecznie poznać język? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i chcesz do nauki wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, już dziś zapisz się na intensywny kurs angielskiego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to innowacyjna metoda nauki, która opiera się na połączeniu standardowego kursu językowego i naukę w systemie e-learningowym.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły