angielski
niemiecki
hiszpański
francuski

Kurs angielskiego - Disney English

Kurs Disney English został stworzony przez ekspertów w nauczaniu języka. Stosujemy metodę, która pozwala dzieciom na pełne zanurzenie w angielskim poprzez filmy, piosenki i fragmenty seriali. W czasie lekcji wykorzystujemy tablice interaktywne, które angażują maluchy do zapamiętywania nowej wiedzy w emocjonujący sposób. Każdy młody Kursant jest otoczony indywidualną opieką – tworzymy regularne raporty na temat postępów uczniów i pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami. Materiały kursowe są dostępne w wersji nie tylko angielskiej, ale też polskiej, co umożliwia każdemu opiekunowi aktywną zabawę językową z dzieckiem w domowym zaciszu.

Kurs angielskiego dla dzieci

Aby zainteresować dzieci nauką języka angielskiego, trzeba pokazać im, że lekcje mogą być ciekawe, wesołe i pasjonujące. Zabawa, pozytywne nastawienie nauczyciela, zgrana grupa i wiele mniejszych czy większych radości, pozwalają najmłodszym znaleźć motywację do pokonywania kolejnych etapów nauki.

Kurs angielskiego dla nastolatków

Znajomość języka angielskiego wśród nastolatków staje się niemal standardem. Znacznie ułatwia nie tylko podróże, ale również naukę czy poruszanie się po Internecie. Nauczanie dzieci języków obcych stanowi więc inwestycję w ich przyszłość. Jeżeli jesteś rodzicem nastolatka i chcesz, by poprawił swoje umiejętności językowe – już dziś zapisz go na kurs języka angielskiego dla nastolatków!

Kurs angielskiego - Egzamin8

Ukończenie szkoły podstawowej wiąże się z pierwszymi wyzwaniami, między innymi z koniecznością przystąpienia do egzaminu ósmoklasisty. Wśród przedmiotów obowiązkowych znajduje się język obcy nowożytny. Wybór konkretnego języka należy do dziecka. Większość uczniów decyduje się na test z angielskiego. Jego znajomość jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna – pozwala dostać się na dobrą uczelnię, a później zdobyć pożądaną pracę. Już dziś zadbaj o to, by Twoje dziecko miało dobry start – zapisz je na kurs Egzamin8 z języka angielskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły