Kurs angielskiego dla dzieci

Aby zainteresować dzieci nauką języka angielskiego, trzeba pokazać im, że lekcje mogą być ciekawe, wesołe i pasjonujące. Zabawa, pozytywne nastawienie nauczyciela, zgrana grupa i wiele mniejszych czy większych radości, pozwalają najmłodszym znaleźć motywację do pokonywania kolejnych etapów nauki.

Doskonale rozumiemy potrzeby dzieci w każdym wieku- z myślą o nich prowadzimy kursy języka angielskiego, które są ściśle dopasowane do ich możliwości, potrzeb i wiedzy. Dzieciom w wieku wczesnoszkolnym  oferujemy naukę na aż trzech poziomach zaawansowania, opartą na naszej autorskiej metodzie nauczania, którą mogliśmy stworzyć dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z dziećmi w różnym wieku. Podczas kursu, który trwa przez dwa semestry, dzieci rozwijają swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim, poznają nowe słownictwo, uczą się słuchać i pisać. Płynnie przechodzą przez kolejne poziomy zaawansowania. Ich szeroki wybór oraz bogata oferta kursów dla różnych grup wiekowych, pozwalają kontynuować naukę przez wiele lat, również mając na uwadze przyszłe certyfikaty językowe.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko rozpoczęło niezwykłą przygodę z językiem angielskim – zapisz je już dziś na bezpłatną lekcję próbną!

 

Kurs angielskiego dla dzieci