Kurs angielskiego - Egzamin8

Ukończenie szkoły podstawowej wiąże się z pierwszymi wyzwaniami, między innymi z koniecznością przystąpienia do egzaminu ósmoklasisty. Wśród przedmiotów obowiązkowych znajduje się język obcy nowożytny. Wybór konkretnego języka należy do dziecka. Większość uczniów decyduje się na test z angielskiego. Jego znajomość jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna – pozwala dostać się na dobrą uczelnię, a później zdobyć pożądaną pracę. Już dziś zadbaj o to, by Twoje dziecko miało dobry start – zapisz je na kurs Egzamin8 z języka angielskiego.

Kurs Egzamin8 przygotowany został dla uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został stworzony przez ekspertów w nauczaniu, którzy posiadają dostęp do najświeższej wiedzy i wymagań stawianych przed zdającymi. W trakcie trwania kursu zapewniamy: przygotowanie do egzaminu i konwersacje, 3 testy próbne, materiały renomowanych wydawnictw oraz szczegółową analizę postępów. Kurs Egzamin8 pozwoli skutecznie sprawdzić poziom językowy ucznia i przygotuje go ze wszystkich aspektów egzaminu.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko było jak najlepiej przygotowane do egzaminu – już dziś zapisz je na kurs dla nastolatków!

Kurs angielskiego - Egzamin8