Kurs angielskiego - Standardowy

Ile razy zastanawiałeś się, czy byłbyś w stanie porozumieć się z obcokrajowcem? Obawiasz się, że chociaż znasz podstawy języka, miałbyś z tym problem? Już dzisiaj zapisz się na kurs językowy!

Zajęcia pozwolą Ci opanować podstawy gramatyki, ale przede wszystkim pomogą zyskać swobodę porozumiewania się w niemal każdym zakątku świata. Umiejętność ta jest szczególnie ważna w dzisiejszych czas, bowiem znajomość języka okazuje się niezbędna na uczelni, w pracy i w codziennym życiu.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco rozwiąż test!

Standardowy kurs języka angielskiego to oferta skierowana do tych, którzy dbają o stały rozwój i konsekwentnie pokonują własne granice. Kurs trwa od października do czerwca (dwa semestry), jest dostępny na wszystkich poziomach zaawansowania i obejmuje łącznie 116 lekcji plus pakiet bezpłatnych konwersacji. W ramach standardowego kursu języka angielskiego kładziemy nacisk na praktykę i postęp w nauce gramatyki, poznawaniu nowego słownictwa oraz na swobodę w rozumieniu tekstu i mowy. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów oraz native speakerów.

Kurs angielskiego - Standardowy