Kurs angielskiego - Intensywny

Chcesz szybko i skutecznie poznać język? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i chcesz do nauki wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, już dziś zapisz się na intensywny kurs angielskiego!

Dzięki niemu zrealizujesz materiał z całego roku w jeden semestr. Szybko i skutecznie pokonasz własne bariery językowe i podniesiesz pewność siebie w codziennej komunikacji, zarówno prywatnej, jak i zawodowej.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco rozwiąż test!

Kursy kierowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra starannie dobieranych lektorów. Uczymy w kilkudziesięciu szkołach na terenie całego kraju. Nasze placówki są po drodze: do pracy, do domu i w centrum miasta! Elastyczny grafik pozwoli Ci z łatwością dopasować terminy zajęć do codziennych obowiązków. Na naukę nigdy nie jest za późno! Masz problemy z komunikacją w pracy? Pragniesz wyjechać na wakacje? A może chcesz spełnić swoje odwieczne marzenie o nauce języka obcego? W naszych szkołach jest to możliwe niezależnie od wieku! Znajdź grupę, w której będziesz czuł się najlepiej!

Kurs angielskiego - Intensywny