Kurs hiszpańskiego - Wakacyjny

Nauka języków obcych jest wysiłkiem, który zdecydowanie warto podjąć. W dzisiejszych czasach pracodawcy patrzą przychylniej na kandydatów, którzy sprawnie posługują się co najmniej dwoma językami obcymi. Niech znajomość hiszpańskiego będzie elementem, który podniesie Twoje kwalifikacje.

Jeśli w trakcie roku szkolnego brakuje Ci czasu, by w pełni poświęcić się nauce języka, nadrób zaległości w wakacje. W Profi-Lingua lato to okres intensywnej i wytężonej pracy nad sobą. W przyjemnej i motywującej atmosferze pozbędziesz się bariery komunikacyjnej i stresu, który dotychczas towarzyszył Ci podczas rozmów w języku hiszpańskim. Oprócz pewności siebie poprawisz też słownictwo, dzięki czemu w pełni odkryjesz piękno języka, którym posługuje się ponad 650 milionów ludzi na świecie. Wakacyjne zajęcia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele Profi-Lingua, wśród których są zarówno lektorzy, jak i native speakerzy. Wiele dostępnych terminów zajęć pozwala dopasować je do własnego planu dnia również osobom pracującym.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

A 2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to jest możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje w wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twych potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Kurs hiszpańskiego - Wakacyjny