angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
chiński
japoński
polski

Kurs norweskiego - Standardowy

Językiem norweskim posługuje się niespełna 5 milionów osób. Znajomość języków krajów skandynawskich w znaczącym stopniu ułatwia zdobycie pracy, porozumiewanie się w odległych zakątkach świata i stanowi imponujący wpis na liście umiejętności językowy. Jeżeli chcesz znaleźć się w grupie osób mówiących po norwesku, zapisz się na standardowy kurs, który pozwoli Ci poznać praktyczny wymiar tego języka. Ucz się słownictwa, gramatyki i konwersacji nie tylko z materiałów edukacyjnych, lecz także z norweskich filmów, piosenek czy wycinków z gazet.

Kurs norweskiego - Indywidualny

Potrzebujesz kursu szytego na miarę? Chcesz, by tok nauczania dostosowany był do Twoich potrzeb? Wybierz indywidualny kurs języka, który zapewni Ci zajęcia w formule face to face, tylko Ty i lektor.

Kurs norweskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka norweskiego!

Kurs norweskiego - Egzaminacyjny

Przed Tobą ważny egzamin? Planujesz potwierdzić swoje umiejętności językowe certyfikatem? Już dziś zapisz się na kurs egzaminacyjny, który pomoże Ci uzyskać wymarzony wynik!

Kurs norweskiego - Intensywny

Chcesz szybko i skutecznie poznać język? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i chcesz do nauki wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, już dziś zapisz się na intensywny kurs norweskiego!

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe