angielski
niemiecki
hiszpański
francuski

Kurs angielskiego - Egzamin8

Ukończenie szkoły podstawowej wiąże się z pierwszymi wyzwaniami, między innymi z koniecznością przystąpienia do egzaminu ósmoklasisty. Wśród przedmiotów obowiązkowych znajduje się język obcy nowożytny. Wybór konkretnego języka należy do dziecka. Większość uczniów decyduje się na test z angielskiego. Jego znajomość jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna – pozwala dostać się na dobrą uczelnię, a później zdobyć pożądaną pracę. Już dziś zadbaj o to, by Twoje dziecko miało dobry start – zapisz je na kurs Egzamin8 z języka angielskiego.

Kurs angielskiego dla dzieci

Nauka daje najlepsze efekty, kiedy przychodzi naturalnie. Doskonale o tym wiemy, dlatego gdy uczymy języka angielskiego dzieci, zwracamy szczególną uwagę na odpowiednią formę zajęć. Nasze programy kursów językowych dla najmłodszych opracowujemy tak, by Kursanci płynnie przechodzili przez kolejne etapy nauki angielskiego.

Kurs angielskiego dla nastolatków

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach znaczącym ułatwieniem w dostaniu się do szkoły, na studia czy do wymarzonej pracy. Nauczanie dzieci języków obcych stanowi więc inwestycję w ich przyszłość. Jeżeli jesteś rodzicem nastolatka i chcesz, by poprawił swoje umiejętności językowe – już dziś zapisz go na kurs języka angielskiego dla nastolatków.

Kurs angielskiego - Disney English

Chcesz, by Twoje dziecko rozpoczęło naukę języka angielskiego z bohaterami bajek Disneya? Nic prostszego! Już dziś zapisz je na kurs Disney English. To skuteczna i sprawdzona w wielu szkołach metoda polegająca na całkowitym zanurzeniu uczniów w świecie znanych i lubianych bohaterów filmów i kreskówek. Nasi lektorzy uczą przez zabawę, która angażuje najmłodszych w działania mające na celu szybkie przyswojenie języka angielskiego.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe