Kurs angielskiego - Intensywny

Przyznasz, że w dzisiejszym świecie dobra znajomość języka angielskiego to już konieczność. Jest on niezbędny w pracy, nauce, podróżach, a także w sytuacjach codziennych. Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua.

Udział w intensywnym kursie języka angielskiego daje Ci możliwość realizacji materiału z całego roku w zaledwie jeden semestr. Szybko i skutecznie pokonasz własne bariery mówienia i podniesiesz pewność siebie w codziennej komunikacji, zarówno prywatnej, jak i zawodowej.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Nasi lektorzy i native speakerzy zadbają, żebyś aktywnie rozwijał wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w kilku lokalizacjach Profi-Lingua. Wiele dostępnych terminów, rzetelne podręczniki i dobrze przygotowane lekcje odbywające się w niewielkich grupach potwierdzają wysoką jakość, której oczekujesz po szkole języków obcych z tak dużym doświadczeniem i renomą jak Profi-Lingua.

Kurs angielskiego - Intensywny

Wszystkie kursy językowe