Kurs niemieckiego - Maturalny

Dobre przygotowanie do matury to duży krok do sukcesu. Drugim jest pewność siebie, którą możesz zwiększyć rzetelnie przygotowując się do majowego egzaminu.
W Profi-Lingua maturalne kursy z języka niemieckiego rozpoczynają się już w październiku i trwają do kwietnia. To czas, w którym spokojnie i skutecznie opanujesz wszystkie umiejętności, które pojawią się na majowym egzaminie: czytanie, pisanie, rozumienia języka niemieckiego ze słuchu oraz płynność i swobodę wypowiedzi ustnej.

Nad Twoimi postępami czuwać będą wykwalifikowani nauczyciele, którzy od lat zasiadają w maturalnych komisjach egzaminacyjnych. Jak nikt inny wiedzą, jak oswoić się z arkuszem i zadaniami egzaminacyjnymi i sprawić, by w maju czekały na Ciebie tylko miłe niespodzianki.
Nasze kursy maturalne kierowane są do osób podchodzących do matury z języka niemieckiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Nauka odbywa się w niewielkich grupach, których uczestnicy mają takie same cele, jak Ty! Zdać maturę z języka niemieckiego z powodzeniem i bez stresu!

Kurs niemieckiego - Maturalny