Kurs języka angielskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Łodzi?

Fundamentem XXI wieku jest możliwość komunikacji w obcych językach. Angielski podstawą w rekrutacji na wyższe uczelnie, czy poszukując pracy. ProfiLingua to szkoła językowa, która dąży do praktykowania nauki angielskiego wśród społeczeństwa, dlatego otwieramy coraz więcej placówek w różnych miastach. Jeżeli pochodzisz z Łodzi, już dziś zapisz się na kurs języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży lub przyprowadź swoje dziecko. Jeżeli jeszcze brakuje Ci motywacji, rozwiąż bezpłatny test językowy w Internecie a my oddzwonimy do Ciebie z ofertą.

Kurs języka angielskiego Łódź

Edukację angielskiego w Łodzi możesz zacząć od początku, lub kontynuować naukę na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym. Nasza oferta jest kierowana do wszystkich mieszkańców Łodzi, którzy chcą nauczyć się języka w przyjemnej atmosferze. Oferujemy kursy grupowe, indywidualne lub konwersacyjne. Pod okiem doświadczonego specjalisty, w krótkim czasie uzyskasz poszukiwaną wiedzę. Na podstawie wieloletniej praktyki, stworzyliśmy autorskie metody nauki PROFI oraz SMILE. Ich efektywność potwierdzają nasi słuchacze, którzy po krótkim czasie zauważają już wyraźne postępy w nauce.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Łodzi?

Nauka języka angielskiego Łódź to nie tylko ciekawe doświadczenie, ale również niesamowita przygoda. Dzięki nam, już po kilku pierwszych lekcjach poznasz podstawowe zwroty, lub (w zależności od poziomu języka) zaczniesz tworzyć pierwsze komunikaty. Po skończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który warto umieścić w swoim CV. Na zajęciach zwiększysz swoją pewność siebie i zdasz sobie sprawę, że osobisty rozwój to udana inwestycja!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe