Egzamin językowy C2 PROFICIENCY (CPE)

Dlaczego warto zdać egzamin językowy C2 PROFICIENCY (CPE)?

Uzyskanie certyfikatu CPE jest największym osiągnięciem dla wszystkich osób uczących się angielskiego. To prestiżowe wyróżnienie, które oficjalnie potwierdza znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie zaawansowania. Poruszane w trakcie kursu i samego egzaminy zagadnienia dotyczą dziedziny prawa, ekonomii, polityki czy szeroko rozumianego biznesu. To z pewnością cel każdego, kto planuje rozwinąć swoją karierę zawodową, studiować na najlepszych uczelniach na całym świecie lub rozpocząć własną działalność o charakterze międzynarodowym.

Dla kogo egzamin językowy C2 PROFICIENCY (CPE)?

Nasz kurs przygotowujący do zdania egzaminu CPE organizowany jest dla dorosłych i studentów, których wiedza i umiejętności posługiwania się angielskim są co najmniej na poziomie zaawansowanym.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy od lat zajmują się przygotowywaniem do egzaminów certyfikowanych z angielskiego.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Sam egzamin składa się z 4 części, podczas których sprawdzane będą Twoje umiejętności mówienia, czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz pisania na najwyższym poziomie. .

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu C2 PROFICIENCY (CPE)?

Przede wszystkim zostaniesz nagrodzony oficjalnym certyfikatem CPE, który potwierdza znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym z naciskiem na tematykę biznesową i niecodzienną. Kurs wraz z egzaminem oraz wydanie certyfikatu jest organizowane przez naszą szkołę językową ProfiLingua, gdzie posiadamy mnóstwo placówek w całej Polsce. Otrzymanie tego dokumentu będzie dla Ciebie bardzo pomocne w podjęciu pracy w dużych korporacjach lub instytucjach w Polsce i za granicą, a także studiów anglojęzycznych. Z naszą pomocą egzamin ten będzie dla Ciebie jedynie powtórką, gdzie gwarantujemy najwyższy wynik.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe