Kurs z angielskiego dla ósmoklasistów

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Ósmoklasiści stoją w obliczu wyzwania:

wynik decyduje o ich dalszej edukacji

zadania otwarte (wypowiedź własna ucznia bez opcjonalnych odpowiedzi): 40% wszystkich zadań

sprawdzenie umiejętności rozumienia i reagowania na komunikat w języku obcym w konkretnych sytuacjach np. na poczcie, u lekarza itp.

płynne przechodzenie z języka polskiego na język angielski i odwrotnie

Stworzyliśmy kurs #Egzamin8, uwzględniając najnowsze wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Do kompletu dorzucamy doświadczenie grupy wydawniczej WSiP, jakość certyfikowaną ISO oraz liczne nagrody świadczące o wysokiej jakości kursu.

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty pozwoli skutecznie sprawdzić poziom językowy ucznia i przygotuje go ze wszystkich obszarów egzaminu.

Jakie umiejętności będą sprawdzane?

 • rozumienie ze słuchu,
 • rozumienie tekstów pisanych,
 • reagowanie,
 • pisanie.

» Opanowanie powyższych umiejętności wymaga przyswojenia konkretnego zasobu słownictwa, gramatyki oraz umiejętności komunikacyjnych.

Dla kogo jest kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty w ProfiLingua?

» Kurs #Egzamin8 skierowany jest do wszystkich uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Powstał dzięki współpracy ekspertów w nauczaniu, którzy mają dostęp do najświeższej wiedzy odnośnie wymagań stawianych przed ósmoklasistami.

» Materiały są opracowywane m.in. przez dr Beatę Trapnell – metodyka ProfiLingua Toruń i współautorkę wielu cenionych podręczników (w tym Repetytorium Maturalnego Pearson Longman) oraz Anitę Lewicką, metodyka ProfiLingua Toruń, współautorkę Repetytorium Ósmoklasisty wydawnictwa Pearson.

Słuchacze, którzy na testach próbnych do egzaminu ósmoklasisty w ProfiLingua osiągnęli wynik na poziomie 90% , na teście właściwym uzyskali 97%.

W trakcie kursu zapewniamy:

 • autorskie (tj. nigdzie niepublikowane) zadania egzaminacyjne,
 • dwa autorskie testy próbne,
 • przygotowanie do egzaminu i konwersacje,
 • duży pakiet zajęć z lektorem i dostęp do ich nagrań,
 • zajęcia w małych grupach – max.10 osób,
 • profesjonalnych lektorów, doświadczonych w pracy z młodzieżą, zaznajomionych ze strategiami egzaminacyjnymi, dobrze zarządzających czasem w trakcie zajęć, umiejących pracować pod presją.

Co zyskasz wybierając kurs?

 • Poznasz praktyczne techniki egzaminacyjne.
 • Usystematyzujesz wiedzę i nadrobisz zaległości.
 • Skupisz się na praktycznych zadaniach.
 • Oswoisz stres przedegzaminacyjny.
* Kurs w formule online z języka angielskiego dla ósmoklasistów. Obowiązują warunki. Niższa cena 1 800 zł za 6-miesięczny kurs online (80x45 min zajęć z lektorem oraz dodatkowo dostęp do platformy self-learning) z języka angielskiego uwzględnia 300 zł rabatu przy podaniu kodu oraz 100 zł rabatu za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2 200 zł). Oferta dostępna w okresie 20.01 - 28.01.2022 r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.

Inne kursy z serii

Zarezerwuj bez zobowiązań!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe