Kurs języka duńskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Bielsku-Białej?

Chcesz nauczyć się duńskiego? Interesujesz się kulturą skandynawską albo zamierzasz wyjechać do Danii w celach prywatnych lub zarobkowych? Z pewnością warto zastanowić się nad nauką języka duńskiego, zwłaszcza gdy planujemy pracować lub studiować właśnie w tym kraju. Dlatego zapisz się do ProfiLingua w Bielsku-Białej, a przekonasz się, że profesjonalnie i skutecznie podchodzimy do nauki języków obcych. W swoich szeregach mamy doświadczoną kadrę lektorów, którą z pasją i zaangażowaniem uczy oraz sprawia, że wzrasta zainteresowanie językiem oraz krajami z nim związanymi. Nasza szkoła może pochwalić się metodą komunikatywną, która uczy języka w praktycznym zastosowaniu, aby jego używanie w pracy, podczas rozmów ze znajomymi czy w sklepie lub na poczcie nie stanowiła problemów. Zyskasz niezbędną wiedzę, która pomoże w doskonaleniu Twoich dotychczasowych umiejętności. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, o czym przekonasz się podczas zajęć.

Kurs języka duńskiego Bielsko-Biała

Zachęcamy do skorzystania z naszych kursów językowych duńskiego, które są dla wszystkich zainteresowanych tym językiem. Zapraszamy szczególnie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem lub kontynuują edukację na wyższym poziomie. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności, wypełnij bezpłatny test duńskiego, a my przyporządkujemy Cię do odpowiedniej grupy względem Twoich umiejętności.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Bielsku-Białej?

Nauka duńskiego umożliwia wykorzystanie języka w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych. Szybko przekonasz się, że nauka języków obcych jest niezwykle przyjemna i nie tak trudna, jak mogłaby się wydawać. Swobodnie porozumiesz się z obcokrajowcami, a także łatwiej Ci będzie poznać inne języki skandynawskie, gdy nauczysz się duńskiego. Nasz kurs w ProfiLingua w Bielsku-Białej będzie dla Ciebie świetną przygodą! Nawiążesz nowe znajomości, poznasz wiele wartościowych ludzi, z którymi będziesz mógł dzielić swoje językowe pasje. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole jest oparta przede wszystkim na przyjemnej atmosferze podczas zajęć, dzięki czemu uczenie się duńskiego będzie niezwykle proste!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe