Kurs języka duńskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Bytomiu?

Język duński nie jest wcale trudnym językiem do opanowania. Duża ilość słów pochodzi głównie z języka angielskiego oraz niemieckiego, co powinno nam dodatkowo ułatwić jego naukę. Znajomość duńskiego umożliwia znalezienie lepszej pracy, swobodnego podróżowania czy podjęcie studiów na wyższych uczelniach w Danii. Dlatego, jeśli chcesz uczyć się tego języka, zapisz się na kurs do ProfiLingua w Bytomiu. Obecnie zainteresowanie kulturą skandynawską jest niezwykle duże, dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób chce się uczyć właśnie duńskiego czy pozostałych języków. Z pewnością jego znajomość umożliwi Ci językowy rozwój oraz zdobycie niezbędnych umiejętności. Nasza metoda nauczania opiera się na metodzie komunikatywnej, która połączona jest z dualną, naturalną oraz całkowitego zanurzenia w języku (immersja). Pozwala to poznać język od strony praktycznej oraz nabyć niezbędne kompetencje lingwistyczne. Zdobyta wiedza umożliwi swobodne porozumiewanie się z innymi w języku duńskim.

Kurs języka duńskiego Bytom

W ProfiLingua możesz uczyć się języka od podstaw lub kontynuować edukacje na wyższym poziomie. W naszej placówce znajdziesz dużą ilość kursów, które możesz dopasować do swoich umiejętności czy zainteresowań. Języków uczyć się można na zajęciach konwersacyjnych, intensywnych, dla firm czy online. To Ty wybierasz odpowiednią formę kursu – grupowo czy indywidualnie. Dołożymy wszelkich starań, aby nauka w naszej szkole była dla Ciebie przyjemna oraz przede wszystkim przyniosła odpowiednie rezultaty.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Bytomiu?

ProfiLingua w Bytomiu posiada doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę lektorów, która umożliwi Ci zdobycie niezbędnej wiedzy oraz spowoduje, że szybko i skutecznie nauczysz się języka duńskiego. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania – od początkującego do bardziej zaawansowania. Jesteśmy szkołą, która elastycznie podchodzi do każdego ucznia i stawia na indywidualny plan nauki. Sprawimy, że przełamiesz swoją barierę językową, dzięki czemu posługiwanie się językiem duńskim będzie w pełni naturalne oraz swobodne w rozmowach z innymi obcokrajowcami. Język duński to inwestycja we własny rozwój, a zdobyta wiedza i umiejętności wykorzystasz na co dzień.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe