Kurs języka duńskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Gliwicach?

Dania jest krajem, który z roku na rok przyciąga coraz więcej Polaków. Poszukują tu lepszych zarobków i stabilniejszego życia na godnym poziomie. Jeżeli i Ty planujesz taką podróż i chcesz rozpocząć pracę w międzynarodowej firmie, koniecznie zapisz się na jeden z naszych kursów duńskiego w Gliwicach. To skuteczna i efektywna nauka pod okiem fachowca, dzięki której opanujesz duński na wybranym przez siebie poziomie. Język duński warto znać, zwłaszcza jeżeli chcesz rozpocząć życie na terenie Danii. W Skandynawii szanse na godne zatrudnienie bez znajomości ich ojczystego języka są bardzo niewielkie. A jeżeli nie zamierzasz się przeprowadzać, to z pewnością łatwiej znajdziesz pracę w Polsce, mogąc zaimponować pracodawcy znajomością duńskiego.

Kurs języka duńskiego Gliwice

Jeśli jesteś otwartą osobą, która lubi nowe wyzwania i zdrową rywalizacje, wybierz nasz kurs grupowy. Z kolei jeżeli cenisz sobie pełną uwagę prowadzącego i masz napięty grafik, zdecydowanie lepszy będzie dla Ciebie kurs indywidualny. Wszystkie szkolenia języka duńskiego Gliwice mogą być w różnych formach. Wyróżniamy kursy: maturalne, konwersacyjne, online, wakacyjne, intensywne lub nawet szkolenia dla firm. Zapraszamy dzieci, dorosłych i młodzież do wspólnej nauki. Po skończonym kursie otrzymasz wartościowy certyfikat, który wzbogaci CV i da Ci dużo satysfakcji. Nasi profesjonalni lektorzy w każdej chwili oferują warsztaty powtórkowe lub konsultacje 1 na 1. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Gliwicach?

ProfiLingua to wysokiej klasy szkoła językowa, która nie tylko zaznajomi Cię ze słownictwem, gramatyką i podstawowymi zwrotami. To również wzmacniające pewność siebie doświadczenie, które składa się z debat, rozmów kwalifikacyjnych, gier i pracy zespołowej. Wszystko zostało zrealizowane w taki sposób, który nauczy Cię rozmawiać po duńsku i pozwoli przełamać barierę językową. Nasze kursy duńskiego w Gliwicach przydadzą Ci się w codziennym życiu w Danii. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jeden z naszych dedykowanych kursów. Wpłyń na swoją przyszłość i zainwestuj w siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe