Kurs języka duńskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Sosnowcu?

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Sosnowca i okolic do wspólnej nauki języka duńskiego. Jeżeli rozważasz migrację zarobkową do Danii, to znając tutejszy język masz szansę na profesjonalne stanowiska pracy. Warto uczyć się języków obcych, ponieważ ich znajomość jest ozdobą CV i zwiększa Twoje szanse na rynku pracy. Możesz również zapisać swoje dziecko, aby już od najmłodszych lat rozwijało pasje i kształciło się językowo. Postaw na Waszą przyszłość i zainwestuj w rozwój, a nie pożałujesz!

Kurs języka duńskiego Sosnowiec

Profesjonalne kursy języka duńskiego w Sosnowcu zostały opracowane na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia i praktyki. Autorskie metody PROFI oraz SMILE polegają na efektywnym ćwiczeniu zdolności mówienia i przełamania bariery językowej. Kursy dzielą się na grupowe oraz indywidualne, a każdy może odbywać się w przeróżnym trybie. Dla tych, którzy chcą nauczyć się rozmawiać, oferujemy kursy konwersacyjne. Dla zapracowanych i zabieganych przygotowaliśmy kursy wakacyjne, intensywne lub online. Uczymy dorosłych, dzieci oraz młodzież. Prowadzimy również profesjonalne szkolenia dla firm. Każdy kurs ma swój określony poziom trudności, do którego przydzielimy Cię szacując Twoje umiejętności.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Sosnowcu?

Zapisując się na kurs nie tylko rozwijasz kompetencje językowe, takie jak czytanie, pisanie, słuchanie i przede wszystkim mówienie. To również okazja do nawiązania nowych znajomości i szansa na zbudowanie pewności siebie. Po skończonym kursie spontaniczna rozmowa z duńskojęzyczną osobą nie będzie niczym trudnym! Bez problemu załatwisz sprawę w banku, na poczcie czy w urzędzie. Ukończenie kursu na podstawowym poziomie umożliwi również kontynuacje na wyższych stopniach. Podróże i przeprowadzka do Danii staną się czymś wartościowym, a Ty uwierzysz w siebie i swoje możliwości. Zapraszamy na profesjonalne kursy duńskiego w Sosnowcu, przekonasz się jaka to wspaniała przygoda.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe