Kurs języka duńskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Szczecinie?

Interesujesz się kulturą skandynawską lub chcesz dobrze poznać języki tamtejszych krajów? Z pewnością warto zastanowić się nad nauką języka duńskiego w szczególności, gdy planujemy pracować, mieszkać lub studiować właśnie tam. Jeśli chcesz dobrze poznać tajniki słownictwa oraz gramatyki, zapisz się do ProfiLingua w Szczecinie na kurs duńskiego! Oferujemy przede wszystkim metodę komunikatywną połączoną z naturalną, dualną czy całkowitego zanurzenia się w języku – wszystko po to, aby nauka języka była wykorzystywana następnie w praktyce. Zyskasz niezbędną wiedzę, która pomoże w doskonaleniu swoich dotychczasowych umiejętności. Mamy elastyczne podejście do każdego ucznia, abyśmy wspólnie zrealizowali zamierzony cel!

Kurs języka duńskiego Szczecin

Kurs w naszej placówce w Szczecinie prowadzony jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani językiem duńskim lub potrzebują podnieść swoje umiejętności na znacznie wyższy poziom. U nas możesz rozpocząć naukę od podstaw lub kontynuować swoją edukację na kolejnym stopniach. Indywidualnie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka w ProfiLingua była przede wszystkim skuteczna. Możesz również sprawdzić swoje umiejętności, wypełniając bezpłatny test duńskiego, co pozwoli sprawdzić, który kurs jest właśnie dla Ciebie.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Szczecinie?

Nauka języka duńskiego umożliwia następnie wykorzystanie go w sytuacjach zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Przełamiesz barierę językową, co pozwala na swobodne porozumiewanie się z rodowitymi Duńczykami czy osobami, które znają duński. Nasz kurs języka w placówce w Szczecinie będzie dla Ciebie niesamowitą przygodą. Nawiążesz nowe znajomości, a zdobyta wiedza umożliwia poruszanie różnorodnej tematyki podczas posługiwania się językiem. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, którzy mają za zadanie zapoznać Cię ze wszystkimi językowymi tajnikami. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole może być niezwykle prosta!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe