Kurs języka duńskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się duńskiego we Wrocławiu?

Mieszkańcy Wrocławia lub okolic mają jedyną w swoim rodzaju sprzyjającą okoliczność, aby rozpocząć naukę języka duńskiego, pod okiem profesjonalnego dydaktyka. Wszyscy, którzy wiążą swoją przyszłość z migrację zarobkową do Danii, lub pracą z językiem duńskim będą mieli szansę na wzmocnienie swoich umiejętności i pokonanie bariery językowej. Warto inwestować w naukę języków obcych, ponieważ ich znajomość może być doskonałą ozdobą CV i zwiększeniem swojej pozycji na rynku pracy. Przyjmujemy również zapisy dla najmłodszych uczestników, aby już od najmłodszych lat rozwijały pasję i kształciły się językowo.

Kurs języka duńskiego Wrocław

Starannie zorganizowane kursy duńskiego we Wrocławiu zostały oparte o nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Autorskie metody PROFI oraz SMILE polegają na efektywnym przełamaniu bariery językowej. Nauczyciele dokonują wszelkich starań, aby przygotować kursantów na swobodną rozmowę w języku duńskim. Kursy dzielą się na grupowe oraz indywidualne, a każdy z nich jest dostępny w przeróżnym trybie. Dla tych, którzy chcą nauczyć się rozmawiać na interesujące ich tematy, proponujemy kursy konwersacyjne. Dla pracoholików przygotowaliśmy kursy wakacyjne, intensywne lub online. Kształcimy dorosłych, dzieci oraz młodzież. Oferujemy również przeróżne formy współpracy dla firm. Każdy kurs dzieli się na trzy grupy o różnym poziomie zaawansowania, a my po weryfikacji umiejętności kursanta, wybieramy najbardziej adekwatną.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego we Wrocławiu?

W ProfiLingua Wrocław staramy się rozwijać kompetencje językowe, takie jak czytanie, pisanie, słuchanie i przede wszystkim mówienie. To również szansa na poznanie wielu interesujących ludzi, co pomoże wzmocnić pewność siebie. Po ukończeniu kursu, spontaniczna rozmowa na dowolny temat z duńskojęzyczną osobę nie będzie stanowiła większego problemu. Umożliwiamy naszym kursantom porozumiewanie się z pracownikiem banku, poczty czy urzędu. Ukończenie kursu na podstawowym poziomie umożliwi również kontynuacje nauki na wyższym stopniu, co wpływa bezpośrednio na rozwój osobisty. Podróże czy przeprowadzka do Danii będzie wartościowa i otworzy przed kursantem wiele możliwości. Zapraszamy na profesjonalne kursy duńskiego we Wrocławiu, aby przekonać się jakie to znakomite przeżycie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe