Kurs języka niderlandzkiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Bytomiu?

Kursy języka niderlandzkiego w Bytomiu zagwarantują Ci pewniejszą pozycję na rynku pracy i znacznie wpłyną na jakość życia, w wielu aspektach. Dzięki nauce języków masz jedyną w swoim rodzaju szansę na zdobycie dobrze płatnej pracy i awansu w międzynarodowej firmie. Poczujesz jak samorozwój dodaje Ci sporo pewności siebie, a wakacyjne wyjazdy za granicę zyskują nowy wymiar. Nauka języków niszowych to obecnie bardzo ceniona zdolność, która gwarantuje pewniejszą przyszłość. Dodatkowo decydując się na życie w Holandii zyskasz bardzo godne warunki życia. Zapraszamy również dzieci i młodzież, aby już od najmłodszych lat uczyły się o różnorodności świata.

Kurs języka niderlandzkiego Bytom

Nasza oferta obejmuje bogatą gamę kursów i szkoleń, które umożliwią Ci naukę niderlandzkiego oraz realizację planów na przyszłość. Dla ludzi zabieganych lub nieśmiałych układamy kursy indywidualne, a dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację prowadzimy lektoraty w grupach. Kursy języka niderlandzkiego w Bytomiu odbywają się w trzech grupach: podstawowej, średniozaawansowanej i zaawansowanej. Dzięki temu każdy ma szansę rozpocząć naukę na odpowiednim poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy i speakerzy służą wszelaką pomocą, prowadząc konsultacje 1 na 1 oraz dodatkowe warsztaty powtórkowe. Skończenie kursu zostanie nagrodzone cennym certyfikatem, który będzie ozdobą Twojego CV i zaimponuje pracodawcy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Bytomiu?

Nauka w innowacyjnej placówce ProfiLingua umożliwi poznanie gramatyki i słownictwa niderlandzkiego, dzięki czemu opanujesz język na wybranym poziomie. Pracujemy na profesjonalnych materiałach dydaktycznych, które urozmaicą naukę i pozwolą zaznajomić się z holenderską kulturą. Dodatkowo podczas kursu możesz poznać wielu intrygujących ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do nauki języka. Po skończonym kursie swobodna rozmowa z obcokrajowcem w języku holenderskim nie będzie stanowiła żadnego problemu. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs niderlandzkiego w Bytomiu!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe