Kurs języka polskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Bytomiu?

Jeżeli planujesz dłuższy pobyt w Polsce, na pewno rozmyślasz, czy nasz ojczysty język przyda Ci się w życiu. Odpowiedź nasuwa się sama – oczywiście, że tak. Nie tylko dlatego, że w języku polskim mówi prawie 50 mln ludzi. Dzięki temu wzrosną Twoje szanse na znalezienie lepszej pracy w Polsce, zyskasz możliwość swobodnego dogadywania się z sąsiadami i współpracownikami, a w dodatku po pierwszej lekcji będziesz w stanie przeczytać bez problemu nazwy ulic i budynków. Wbrew powszechnie panującej opinii język polski wcale nie jest tak bardzo trudny, a z kolei nauczenie się go da Ci dużą satysfakcję. Zapraszamy na nasze specjalistyczne kursy polskiego w Bytomiu, w rozmaitych formach i trybach.

Kurs języka polskiego Bytom

W zależności od tego czy umiesz posługiwać się polskim, czy dopiero zaczynasz, z pewnością przydzielimy Cię do grupy dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Wśród kursów języka polskiego Bytom do wyboru są kursy konwersacyjne, intensywne, dla dzieci, młodzieży, czy nawet współpraca dla firm. W każdej chwili lektorzy pracujący w naszej szkole, służą profesjonalną pomocą w formie konsultacji lub organizując warsztaty powtórkowe. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, co wpływa na efektywną i jednocześnie przyjemną naukę. Jeżeli Twoje dziecko uczęszcza do polskiej szkoły pomożemy mu perfekcyjnie przygotować się do testu ósmoklasisty lub egzaminu dojrzałości. Kursy języka polskiego Bytom to same korzyści!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Bytomiu?

Udział w kursie języka polskiego Bytom nie tylko przekaże potrzebną wiedzę i umiejętności, ale również ułatwi życie w Polsce. Bez problemu zrozumiesz audycje radiowe podczas podróży samochodem, przeczytasz polskie książki w oryginale, a przede wszystkim dogadasz się z mieszkańcami naszego kraju. Nasi lektorzy dokonają wszelkich starań, aby przełamać Twoje opory w mówieniu w języku obcym. Ucząc się języka w grupie zbudujesz pewność siebie i nawiążesz nowe znajomości. To znacząco wpłynie na Twoje życie w Białymstoku. A jeżeli jesteś tu tylko tymczasowo, pamiętaj, że Polacy są obecni prawie na całym świecie, więc zawsze możesz trafić na kogoś, z kim będzie szansa porozmawiać.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe