Kurs języka polskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Warszawie?

Jeśli rozważasz dłuższy pobyt w Polsce, warto rozpocząć lekcje lokalnego języka. Polski może wydawać się niełatwy w nauce, ze względu na złożoną gramatykę. Lecz za sprawą naszych zawodowych i doświadczonych pedagogów, szybko przyswoisz codzienne zwroty i wyrażenia, słownictwo oraz podstawy gramatyki. Nauka pod okiem wprawionego lektora lub speakera będzie efektywniejsza i przyjemniejsza jednocześnie. Zyskasz tym samym umiejętność prowadzenia nieskrępowanej rozmowy w większości sytuacji i zniwelujesz hamulce przed mówieniem w obcym języku. Jeśli pochodzisz z Warszawy, dołącz do kursantów w naszej placówce ProfiLingua. W wolnej chwili rozwiąż nasz bezpłatny test języka polskiego, a my oddzwonimy z gotową ofertą. Znając język możesz studiować i pracować w Polsce bez problemu. Jeżeli Twoje dziecko chodzi do polskiej szkoły i chcesz, aby swobodnie rozmawiało z rówieśnikami, oferujemy dedykowany kurs języka polskiego dla dzieci lub młodzieży.

Kurs języka polskiego Warszawa

Kursy polskiego w Warszawie to efektywna nauka języka, która buduje w słuchaczach pewność siebie i pokonuje barierę językową. Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie. Wybierzemy dla Ciebie kurs dostosowany do Twoich umiejętności. Możesz rozpocząć naukę od zera, lub studiować język na wyższym poziomie. W każdej chwili nasi dydaktycy służą pomocą podczas konsultacji 1 na 1, czy warsztatów językowych. Nasze kursy polskiego dzielą się na: maturalne, intensywne, wakacyjne, online i konwersacyjne. Dedykowane są ludziom w każdym wieku, bez względu na kwalifikacje. Prowadzimy też rozmaite formy szkolenia dla firm, podczas których uczymy języka biznesowego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Warszawie?

Nauka polskiego w naszej szkole to nieskończone możliwości komunikacji z rówieśnikami w szkole i na uczelni, jak również okazja do podjęcia pracy w Polsce. Po skończeniu kursu będziesz w stanie porozmawiać o swoich emocjach, przyszłych planach i bieżących wydarzeniach. Dzięki temu, zapewnisz sobie i swojej rodzinie swobodę życia i pracy w Polsce. Będziesz w stanie samodzielnie załatwić sprawę w urzędzie, na poczcie czy u lekarza. Znajomość języka kraju, w którym obecnie przebywasz zapewnia komfortowe życie dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapisz się na kurs polskiego w Warszawie i pod okiem specjalistów rozpocznij wartościową naukę języka obcego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe