Kurs języka portugalskiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Gnieźnie?

Język portugalski jest wbrew pozorom prostym i bardzo dźwięcznym językiem, dlatego bardzo szybko można się go nauczyć. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiednią metodą nauczania, dzięki której uda nam się poznać język. Zachęcamy zatem wszystkich mieszkańców Gniezna oraz okolic do zapisania się na kursy języka portugalskiego w ProfiLingua. Będzie to dla Ciebie świetna okazja do poznania języka od strony praktycznej, dzięki czemu podszkolisz język oraz z łatwością porozumiesz się z innymi. Nauczysz się przede wszystkim pisać, czytać, rozumieć oraz mówić po portugalsku. Dzięki znajomości portugalskiego łatwo dogadasz się z innymi, podejmiesz pracę za granicą czy dostaniesz się na wyższe studia. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów posiada niezbędną wiedzę, którą wykorzystasz na zajęciach, a Ty poznasz najważniejsze zagadnienia związane z językiem portugalskim.

Kurs języka portugalskiego Gniezno

W naszej placówce możesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować naukę na wyższym poziomie. Uczyć się portugalskiego w ProfiLingua może każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania oraz wieku. Elastycznie dopasujemy się do każdego ucznia, przedstawiając mu indywidualny plan nauczania. Jeśli nie wiesz, na jakim poziomie językowym jesteś, wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a my następnie przedstawimy Ci najlepszy kurs językowy.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Gnieźnie?

Gdy już w pełni opanujesz znajomość języka portugalskiego, posługiwanie się nim w codziennych sytuacjach nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Wówczas wyjazd za granicę to będzie czysta przyjemność, gdzie swobodnie porozumiesz się z innymi – w pełni oraz naturalnie. Zalecamy naukę w naszej szkole zarówno młodszym, jak i starszym, aby mogli rozwijać swoje naturalne zdolności językowe. Nauka portugalskiego sprawi, że przełamiesz swoją barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie. U nas możesz uczyć się w grupie, na lekcjach 1:1 z samym lektorem lub online – to Ty wybierasz, jaki kurs Cię interesujemy. Nasza szkoła posiada szeroki wybór zajęć dla każdego. Przekonaj się o tym, zapisując się już dzisiaj do ProfiLingua w Gnieźnie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe