Kurs języka rosyjskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Gdyni?

Rosyjski to wbrew pozorom trudny język, ale szybko można się go nauczyć, ponieważ w niektórych formach przypomina nawet język polski. Należy także do grupy tych słowiańskich, dlatego jego nauka nie powinna sprawić nam większych problemów. Dodatkowo wystarczy opanować odpowiednią wymowę oraz pisownie, aby móc posługiwać się rosyjskim bez większych problemów. Dlatego, jeśli chcesz się go nauczyć, zapisz się na kurs do ProfiLingua w Gdyni, a przekonasz się, że nauka z nami może być niezwykle prosta oraz przyjemna. Kierujemy się metodą komunikatywną, która odpowiada za uczenie się języków w zastosowaniu praktycznym. Łatwiej będziemy się nim posługiwać na co dzień, a doświadczona kadra lektorów ma za zadanie przyswoić nam niezbędną wiedzę w zakresie języka.

Kurs języka rosyjskiego Gdynia

Kurs w ProfiLingua w placówce w Gdyni może odbyć każdy, kto chce uczyć się rosyjskiego. Dlatego na nasze zajęcia zachęcamy dzieci, młodzież oraz dorosłych, którym zależy na nauce języka obcego. Nasze kursy przeznaczone są dla różnych grup zaawansowania, dlatego u nas możesz dopiero rozpocząć swoją naukę lub kontynuować ją na kolejnych etapach edukacji. Wypełnij bezpłatny test rosyjskiego, a dowiesz się, jakie zajęcia są właśnie dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Gdyni?

Dzięki nauce na kursie języka rosyjskiego zapraszamy mieszkańców Gdyni oraz innych z okolic miasta i województwa. Nauczymy Cię pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po rosyjsku, dzięki temu opanujesz rosyjski zarówno w mowie, jak i piśmie. Posługujemy się językiem w praktycznych sytuacjach, dzięki temu szybko uczysz się nowych zagadnień oraz łatwiej rozumiesz nowe zagadnienia. Dzięki nauce w praktyce zyskasz więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiesz barierę językową. Warto zainwestować w swoje zdolności językowe, a my pomożemy Ci podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe