Kurs języka rosyjskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Sosnowcu?

Znajomość języka rosyjskiego może przydać się osobom, które chcą wyróżnić się na rynku pracy i planują studiować czy mieszkać w Rosji lub kraju, gdzie obowiązuje język rosyjski. Ponadto język ten zyskał rangę międzynarodowego, ponieważ zna go prawie 300 milionów ludzi, co niewątpliwie jest sporym wynikiem i sprawia, że rosyjski staje się popularny. Zachęcamy zatem do zapisu na kurs rosyjskiego w naszej szkole ProfiLingua w Sosnowcu, a przekonasz się, że nauka rosyjskiego okaże się prosta i z pewnością interesująca. Z łatwością opanujesz podstawową gramatykę czy słownictwo rosyjskie, a także nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć w tym języku. Charakteryzuje nas wykorzystanie metody PROFI, która opiera się na praktycznym zastosowaniu języka w wielu sytuacjach. Z pewnością przekonasz się o tym na wybranym przez siebie kursie rosyjskiego w naszej placówce.

Kurs języka rosyjskiego Sosnowiec

U nas możesz zapisać się na zajęcia grupowe, indywidualne oraz online. Prowadzimy kursy rosyjskiego od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego, dlatego w naszej szkole mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Wypełnij bezpłatny test rosyjskiego, a dowiesz się, jakie zajęcia są właśnie dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Sosnowcu?

Dzięki nam rozwiniesz swoje umiejętności językowe, a także zdobędziesz niezbędną wiedzę potrzebną do porozumiewania się językiem rosyjskim. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lektorów i native speakerów, którzy pomogą Ci poznać wszystkie tajniki języka. Zwiększymy Twoją pewność siebie, a posługiwanie się rosyjskim stanie się w pełni naturalne. Nasza metoda komunikatywna ma na celu przełamać barierę językową, dlatego poprawnie i bez przeszkód użyjesz języka w różnych sytuacjach. Przekonaj się, że nauka w naszej placówce ProfiLingua w Sosnowcu może być nie tylko prosta, ale również przyjemna i pomoże Ci podnieść zdolności lingwistyczne na wyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe