Kurs języka szwedzkiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Gdańsku?

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska do wspólnej nauki szwedzkiego pod okiem ekspertów. Nasi fachowi i wykształceni lektorzy wiedzą, jak produktywnie nauczyć tego języka w przyjemnej atmosferze. Warto uczyć się języków w ProfiLingua! Szwecja to kraj, który co roku wabi sporo polskich imigrantów. Szukają tam udanego życia i wartościowego zatrudnienia. Mało tego, na rynku pracy szwedzcy translatorzy są bardzo pożądani i ochoczo zatrudniani. Zapisując swoje dziecko na kurs dla dzieci lub młodzieży, masz realny wpływ na wykształcenie jego pasji i osobowości. To powinno zachęcić Cię do nauki szwedzkiego w Gdańsku, w naszej placówce ProfiLingua.

Kurs języka szwedzkiego Gdańsk

Biorąc pod uwagę Twoje wewnętrzne potrzeby, masz szansę na efektywną i wydajną naukę pod okiem specjalisty. W naszej szkole cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego podczas zajęć każdy może wziąć aktywny udział, tym samym przemagając barierę językową. Kursy szwedzkiego w Gdańsku odbywają się zespołowo lub indywidualnie. Po wybraniu dla Ciebie właściwego poziomu, rozpoczniemy naukę podstawowego programu, konwersacji lub terminologii branżowej. Możesz również wybrać kurs online, dzięki czemu zyskasz szansę do nauki bez wychodzenia z domu. Oferta jest mocno rozbudowana, dlatego każdy ma możliwość rozpoczęcia lekcji w ProfiLingua.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Gdańsku?

Kursy języka szwedzkiego w Gdańsku są nastawione na efektywną i skuteczną naukę dla każdego. Nauka w naszej szkole to wartościowe doświadczenie, które wpłynie na Twoją samoocenę i zagwarantuje zdolność, która uatrakcyjni CV. Poznasz nie tylko szwedzkie słówka, ale również gramatykę i fundamentalne zwroty, które przydadzą się w codziennej komunikacji. Zyskasz dużo pewności siebie i nawiążesz nowe znajomości. Nauka w ProfiLingua to z pewnością szansa, aby zyskać umiejętność mówienia w języku szwedzkim. Bez znaczenia, czy potrzebujesz go w codziennej komunikacji, do pracy w międzynarodowej firmie, czy aby ułożyć sobie życie na terenie Szwecji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe