Kurs języka szwedzkiego w Kaliszu

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Kaliszu?

Obecnie zainteresowanie krajami skandynawskimi jest bardzo duże, dlatego nic dziwnego, że wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z językiem szwedzkim. Motywujemy swoją naukę tym, że chcemy łatwiej dogadywać się z innymi podczas podróżowania, podjąć się lepszej pracy czy spróbować studiów zagranicznych. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Kalisza oraz okolic do nauki języka szwedzkiego, ponieważ dzięki niemu dogadamy się również z Norwegami czy Duńczykami. Dlatego niezależnie od Twojego powodu, zapraszamy na nasze kursy języka szwedzkiego. Nauczysz się ich z pomocą licznej oraz wykształconej kadry lektorów oraz native speakerów. Nasza szkoła wykorzystuje metodę komunikatywną, czyli naukę języka w sposób praktyczny. Dzięki temu możemy szybko i skutecznie nauczyć się szwedzkiego oraz łatwiej komunikować się z innymi podczas wielu sytuacji.

Kurs języka szwedzkiego Kalisz

Skorzystać z naszych zajęć mogą dzieci, młodzież oraz dorośli, a w ofercie szkoły ProfiLingua znajdziesz wiele różnych kursów. To Ty decydujesz, czy odpowiadają Ci zajęcia grupowe, indywidualnie czy może online. U nas szwedzkiego może uczyć się każdy – niezależnie, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem, czy kontynuujesz naukę na wyższym poziomie. Uczęszczając na zajęcia szwedzkiego, zapoznasz się ze wszystkimi tajnikami słownictwa oraz zasad gramatyki, dzięki czemu posługiwanie się językiem nie będzie stanowić problemu.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Kaliszu?

Najczęściej z kursów języka szwedzkiego korzystają osoby, które są zainteresowane pracą za granicą lub lubią podróżować. Do każdego ucznia podchodzimy elastycznie oraz profesjonalnie, aby nauka w naszej szkole odbywała się w przyjemniej atmosferze. Nasza kadra lektorów pomoże Ci przyswoić wszystkie zagadnienia językowe, aby móc bez problemu porozumiewać się z innymi. Z nami szybko przełamiesz barierę językową, a szwedzki umożliwi problemu komunikować się z innymi – w pracy, na uczelni czy podczas codziennych sytuacji. Podczas kursu kładziemy nacisk na mówienie oraz wykorzystanie języka na co dzień. Podczas zajęć nauczymy Cię również pisać, czytać czy rozumieć ze słuchu po szwedzku. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua w Kaliszu może być niezwykle prosta oraz łatwa!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe