Kurs języka szwedzkiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Sosnowcu?

Szwecja jest krajem, do którego co roku przylatuje sporo polskich imigrantów oraz turystów, którzy interesują się kulturą skandynawską i uwielbiają podróżować. Zazwyczaj jednak do krajów skandynawskich udajemy się za pracą, aby móc zarobić o wiele więcej. Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Sosnowca oraz okolic do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych. U nas możesz uczyć się języka szwedzkiego z pomocą doświadczonej oraz wykwalifikowanej kadry lektorów. Charakteryzuje nas metoda komunikatywna, która ma na celu nauczyć Cię języka od praktycznej strony. Z pewnością nauczymy Cię wszystkich niezbędnych językowych zagadnień, dzięki którym poznasz język, a następnie swobodnie wykorzystasz go w codziennych sytuacjach.

Kurs języka szwedzkiego Sosnowiec

Kursy języka szwedzkiego w Sosnowcu mogą odbywać się grupowo lub indywidualnie. W zależności od Twoich potrzeb, gwarantujemy przyjemną oraz efektywną naukę pod okiem profesjonalisty. U nas możesz uczyć się języka od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Możesz również wybrać kurs online, dzięki któremu zyskasz szansę do nauki bez praktycznie wychodzenia z domu. W naszej szkole cenimy sobie elastycznie oraz indywidualne podejście podczas zajęć.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Sosnowcu?

Dzięki nauce w naszej placówce ProfiLingua w Sosnowcu masz szansę zyskać więcej pewności siebie oraz szybko wyeliminujesz barierę w mówieniu już od pierwszych zajęć. Zajęcia pozwolą Ci również zdobyć wartościowe doświadczenie, które korzystnie wpłynie na Twoją samoocenę oraz zagwarantuje zdolność, która wzbogaci CV. Kursy w ProfiLingua to szansa, aby zyskać biegłość w mówieniu po szwedzku. Niezależnie czy potrzebujesz go do codziennej komunikacji czy jedynie do pracy – u nas szybko i skutecznie nauczysz się szwedzkiego. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole jest niezwykle prosta i odbywa się w przyjemne atmosferze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe