Kurs języka szwedzkiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Warszawie?

Obecnie rośnie zainteresowanie krajami skandynawskimi, dlatego nic dziwnego, że wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z językiem szwedzkim. Ponadto pojawiają się liczne oferty pracy, które sprawiły, że szwedzki stał się interesujący pod wieloma względami. Dlatego, jeśli chcesz się go nauczyć, zapisz się na kurs w ProfiLingua. Uczęszczając na zajęcia, nauczysz się podstawowego słownictwa oraz zasad gramatyki, dzięki czemu z łatwością porozumiesz się z innymi. Warto uczyć się języka szwedzkiego, ponieważ używany jest nie tylko w Szwecji, ale także jest dość zrozumiały dla Norwegów czy Duńczyków. Jeśli interesujesz się kulturą czy sztuką tamtych krajów, to z pewnością nauka języka szwedzkiego sprawi, że wykorzystywana metoda komunikatywna przyda się podczas porozumiewania się z innymi.

Kurs języka szwedzkiego Warszawa

Najczęściej z kursu szwedzkiego korzystają osoby, które zainteresowane są pracą za granicą, studiami wyższymi czy mieszkaniem w Szwecji. Wszystko to za sprawą wzrostu popularności kultury skandynawskiej. U nas szwedzkiego może uczyć się każdy – niezależnie, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, czy kontynuujesz ją na wyższym poziomie. Skorzystać z zajęć mogą dzieci, młodzież oraz dorośli, a w swojej ofercie posiadamy kursy intensywne, egzaminacyjne, konwersacyjne, online czy dla firm. To Ty decydujesz, czy odpowiadają Ci zajęcia grupowe, czy indywidualne. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka w ProfiLingua odbywała się w przyjaznej atmosferze.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Warszawie?

Z naszą pomocą nauka szwedzkiego przestanie być trudna! Podczas zajęć uczysz się mówić, czytać, pisać oraz rozumieć po szwedzku, a także masz szansę poćwiczyć odpowiedni akcent. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów pomoże Ci przyswoić najważniejsze językowe zagadnienia, aby nauka zwrotów czy gramatyki nie stanowiła problemów. Z nami przełamiesz swoją barierę językową, a szwedzki pozwoli Ci komunikować się z innymi – w pracy, na uczelni czy podczas codziennych sytuacji. Podczas kursu stawiamy nacisk na mówienie, aby móc swobodnie porozumieć się z innymi. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua w Warszawie może być prosta i przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe