Kurs języka ukraińskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Bytomiu?

Chcesz nauczyć się języka ukraińskiego? Nic straconego! Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą naszych kursów w szkole językowej ProfiLingua w Bytomiu. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, która skutecznie nauczy Cię języka ukraińskiego. Nasza metoda nauczania opiera się na metodzie komunikatywnej, która połączona jest z dualną, naturalną oraz całkowitego zanurzenia w języku (immersja). Pozwala to poznać język od strony praktycznej oraz nabyć niezbędne kompetencje lingwistyczne. Zdobyta wiedza umożliwi swobodne porozumiewanie się z innymi w języku ukraińskim. Dołożymy wszelkich starań, aby nauka w szkole w Bytomiu była przyjemna oraz przyniosła oczekiwane rezultaty.

Kurs języka ukraińskiego Bytom

Kurs w naszej placówce w Bytomiu prowadzony jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani językiem ukraińskim lub potrzebują podnieść swoje umiejętności na znacznie wyższy poziom. U nas możesz rozpocząć naukę od podstaw lub kontynuować swoją edukację na kolejnym stopniach. Indywidualnie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka w ProfiLingua była przede wszystkim skuteczna. To Ty wybierasz odpowiednią formę kursu – grupowo, indywidualnie lub online.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Bytomiu?

Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po ukraińsku, dzięki naszej metodzie nauczania. Sprawimy, że przełamiesz barierę językową, co spowoduje, że w sposób naturalny będziesz posługiwać się ukraińskim. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku oraz predyspozycji. Jesteśmy placówką, która elastycznie podchodzi do ucznia i stawia na indywidualny plan nauki. Nawiążesz nowe znajomości, a zdobyta wiedza umożliwia poruszanie różnorodnej tematyki podczas posługiwania się językiem. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole może być niezwykle prosta!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe