Kurs języka ukraińskiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Gnieźnie?

Nasza szkoła oferuje skuteczną naukę języka ukraińskiego w Gnieźnie. Przygotowaliśmy ją dla każdego, kto chciałby sprawnie dogadywać się w tym języku. Kursanci mają przeróżne motywacje do podjęcia nauki. Niektórzy robią to ze względów zawodowych, inni kierują się pobudkami prywatnymi. My wiemy, że każdy powód jest dobry, a poznawanie nowego języka jest ciekawą przygodą i szansą na odkrywanie nowych kultur. Uczestnictwo w kursie wpływa także na zdolności przyswajania wiedzy i pamięć. Uczniowie naszej szkoły poznają najskuteczniejsze metody nauczania i odkrywają nowe pasje. ProfiLingua powstała po to, by rozwijać. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a język ukraiński uczony jest w przyjaznej atmosferze.

Kurs języka ukraińskiego Gniezno

Jedni wolą uczyć się w grupie, innym zależy na zajęciach indywidualnych. Podobnie jest z ilością czasu wolnego, który można poświęcić na zajęcia. Staramy się z całych sił, by kurs ukraińskiego w Gnieźnie możliwy był dla osób o różnych preferencjach. Dużą popularnością cieszą się lekcje indywidualne, na których lektor może skoncentrować się wyłącznie na Tobie i dopasowywać program do Twoich potrzeb. Z drugiej strony, grupy doskonale sprawdzają się w czasie praktyki umiejętności komunikacyjnych dzięki współpracy z innymi uczniami. Udzielamy również lekcji online oraz szkoleń dla firm. Ten sposób chętnie wybierają osoby mieszkające poza Gnieznem lub takie, które mają problem ze znalezieniem czasu na regularne dojazdy do naszej placówki.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Gnieźnie?

Nasi lektorzy kładą duży nacisk na zajęcia praktyczne i komunikację. Aby uczniowie mogli sprawnie posługiwać się językiem ukraińskim, potrzebują dużo pewności siebie i świadomości, że dadzą sobie radę w każdej sytuacji. Liczy się tutaj coś znacznie więcej niż umiejętności teoretyczne, znajomość słówek i gramatyki. Praktyczna nauka ukraińskiego daje możliwości do swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach językowych. Nawet jeśli uczeń zapomni określonego słowa, jest w stanie spokojnie wybrnąć z tej sytuacji i zastąpić je innym wyrażeniem. Doświadczeni lektorzy kierują się wieloletnią praktyką i pasją. Zawsze chętnie służą poradą i dbają o to, by kurs ukraińskiego skończył się widocznymi efektami. Zapewniamy korzystne ceny i elastyczną ofertę.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe