Czym jest Interaktywny Kurs Konwersacyjny?

  Interaktywny Kurs Konwersacyjny to unikalne połączenie innowacyjnej aplikacji e-learningowej i zajęć z lektorem. Na platformie znajdziesz autentyczne (realne) i angażujące treści w formie wideo lub artykułów. Tematyka kursu skupia się na bieżących tematach z obszarów takich jak polityka, sztuka, rozrywka, ekologia, ekonomia, kultura, podróże czy lifestyle. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności niezbędne w sprawnej komunikacji, dzięki czemu pokonasz barierę językową, a podróże czy rozmowy o pracę już nigdy więcej nie będą stanowiły wyzwania.


  Dla kogo jest Interaktywny Kurs Konwersacyjny?

  Lubisz pracować w grupie, najważniejsza jest dla Ciebie komunikacja i potrzebujesz wsparcia kogoś, kto będzie Cię motywował do dalszej nauki? – idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Interaktywny Kurs Konwersacyjny z lektorem!

  Co wyróżnia Interaktywny Kurs Konwersacyjny?

  • Połączenie pracy w grupie, z lektorem oraz pracy na platformie .
  • Nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej przez cały czas trwania kursu, 24/7.
  • Skoncentrowanie się na Twoich potrzebach – szeroka tematyka zajęć dopasowana do różnych zainteresowań.
  • Konwersacje to nie tylko rozmowy - będziesz pracować nad konkretnymi zagadnieniami gramatycznymi i poszerzeniem słownictwa w kontekście komunikacyjnym.
  • Meaningful learning – zwykłe kursy językowe pomagają przełamać barierę językową, ale często brakuje im celu, a Ty odnosisz wrażenie, że stoisz w miejscu. Interaktywny kurs konwersacyjny zawiera jasno określone cele realizowane na każdych zajęciach.
  • Mailowe podsumowanie zajęć – po każdej lekcji lektor wyśle do Ciebie krótkie podsumowanie odbytych zajęć wraz z rekomendacjami do dalszej pracy oraz linkami do dodatkowych materiałów wspierających naukę.
  • Dostęp do dodatkowej platformy z dedykowanymi do kursu fiszkami – bez ograniczeń przez 2 lata od daty wykupienia kursu.
  • Przewodnik po platformie – nagranie pokazujące, jak korzystać z platformy i omawiające możliwości, jakie daje praca na niej.
  • Dostęp do unikalnych filmów edukacyjnych – w każdym z filmów nasz ekspert omówi wybrane zagadnienia gramatyczne i słownictwo na przykładzie wyselekcjonowanych treści z platformy. Dodatkowo w każdym nagraniu nasz specjalista od nauczania języka podzieli się z Tobą skutecznymi i praktycznymi trickami wspomagającymi samodzielna naukę.

  Czego się nauczysz?

  Dzięki uczestnictwu w kursie:

  • Zdobędziesz umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim bez obaw przed wypowiadaniem się.
  • Pokonasz barierę językową – osłuchasz się z różnymi odmianami języka angielskiego.
  • Praktycznie przećwiczysz gramatykę – koniec ze żmudnym robieniem ćwiczeń.
  • Porozmawiasz na bieżące tematy – na platformie pojawiają się 2 nowe filmy wideo i 1 artykuł tygodniowo.

  Czas trwania


  Dodatkowo otrzymasz:

  • Dostęp do bazy unikalnych filmów edukacyjnych – w każdym z filmów nasz ekspert omówi wybrane zagadnienia gramatyczne i słownictwo na przykładzie wyselekcjonowanych treści z platformy. Dodatkowo w każdym nagraniu nasz specjalista od nauczania języka podzieli się z Tobą skutecznymi i praktycznymi trickami wspomagającymi samodzielna naukę.
  • Przewodnik po platformie – nagranie pokazujące jak korzystać z platformy i omawiające możliwości jakie daje praca na niej.
  • Dostęp do dedykowanych fiszek do kursu – dostęp do dodatkowej platformy bez ograniczeń przez 2 lata od daty wykupienia kursu.

  Cena od 1 950 zł za kurs*
  * Kurs w formule online z języka angielskiego. Obowiązują warunki. Niższa cena 1 950 zł za grupowy intensywny kurs konwersacyjny dla dorosłych online (20x60 min) i obejmuje rabat 25% (cena katalogowa 2 600 zł). Oferta jest ważna w okresie 13.12.2022 roku do 31.01.2023 roku i nie łączy się z innymi promocjami.

  Najniższa cena z ostatnich 30 dni sprzed wprowadzenia promocji: 2 600 zł
  Zarezerwuj bez zobowiązań!

  Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

   Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .

   Opinie o Interaktywnym Kursie Konwersacyjnym

   Wszystkie kursy językowe