Znajomy polecił Ci naszą szkołę? Chcesz uczyć się języka obcego? Nie zwlekaj!

Co zrobić, by otrzymać Bon podarunkowy?


🎁 Wypełnij formularz, by otrzymać Bon rabatowy o wartości 100 zł* na wybrany kurs (szczegóły w Regulaminie). Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy dobrać najlepszą ofertę.
* Promocja trwa w okresie od 18.11.2022r. do odwołania przez organizatora Promocji i nie łączy się z innymi promocjami. Osoba, która poleci innej osobie grupowy kurs językowy lub pozajęzykowy dostępny w ProfiLingua, a w wyniku tego polecenia zostanie zawarta umowa na grupowy kurs językowy lub pozajęzykowy, będzie uprawniona do otrzymania bonu podarunkowego o wartości 200 zł za każdą poleconą osobę. Maksymalna łączna wartość bonów podarunkowych przyznanych jednej osobie wynosi 2000 zł. Bon Podarunkowy uprawnia do wykorzystania w punktach partnerów Sodexo honorujących bonu podarunkowe, lista na https://www.sodexo.pl/lojalnosc/kupony-premiowe/. Ponadto osoba polecona uprawniona jest do uzyskania Bonu Podarunkowego o wartości 100 zł. Szczegóły promocji w placówkach ProfiLingua i na https://eu1.hubs.ly/H02bVGB0.
Wypełnij formularz i odbierz rabat

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe