Nauka języka chińskiego online

75

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

Zastanawiasz się nad nauką chińskiego? Nie wiesz, od czego zacząć? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kursów online w naszej szkole językowej ProfiLingua. To świetny sposób dla osób, które cenią sobie komfort oraz nie mają dużej ilości czasu na naukę stacjonarnie w szkole językowej.

Nasza szkoła posiada 28-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, dlatego nic dziwnego, że setki tysięcy zadowolonych uczniów chętnie korzysta z naszych kursów. Jesteśmy największą szkołą językową w Polsce, dysponująca wykwalifikowaną kadrą lektorów i native speakerów, którzy są do dyspozycji wszystkich uczestników zajęć online.

Warto również wspomnieć o tym, że masz możliwość uczyć się wśród tych, którzy osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach. Możesz powierzyć nam swoją naukę chińskiego – pokażemy jak używać go w praktyce.

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Zachęcamy do skorzystania z kursu chińskiego online wszystkich, którzy chcą zacząć naukę od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Nauka online to przede wszystkim komfort, ponieważ możesz brać udział w zajęciach z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. ProfiLingua umożliwia zdalną naukę chińskiego, co powinno usprawnić i przyspieszyć efekty Twoich działań.

Zachęcamy do uczestnictwa w kursach konwersacyjnych online, które realizujemy na poziomach od A2 do C2 (od podstawowego do zaawansowanego). Dlatego zapraszamy Cię na zajęcia:

 • grupowe – dysponujesz pulą 80 zajęć, które trwają 60 minut i spotykasz się na nich z samym lektorem lub stałą grupą (do 8 osób) o regularnych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Cała grupa oraz lektor gwarantują systematyczną i efektywną naukę w miarowym tempie. Kurs pozwala na przełamanie bariery językowej, co umożliwia także poszerzenie słownictwa z zagadnień, którymi się interesujesz.
 • indywidualne – dysponujesz pulą 80 zajęć, trwających 60 minut do wykorzystania w określonym czasie, gdzie uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie. Dobór odpowiedniego materiału oraz tempa realizacji dostosowane jest do Twoich indywidualnych potrzeb i zgodnie z preferencjami ucznia. Dni, godziny oraz częstotliwość zajęć dopasujemy do Twoich czasowych możliwości. Jednak rekomendujemy zajęcia 60-minutowe, kilka razy w tygodniu, co z pewnością przyniesie korzystne rezultaty.

Nasze kursy chińskiego online prowadzone są przez profesjonalnych oraz doświadczonych lektorów, którzy od lat mówią biegle po chińsku i posiadają odpowiednią wiedzę językową.  Nauczysz się podstawowych zagadnień oraz przełamiesz barierę językową, co sprawi, że zaczniesz swobodnie mówić w obcym języku.

Na zajęciach online:

 • widzisz i słyszysz lektora oraz pozostałych uczestników kursu w swojej grupie,
 • zabierasz głos podczas dyskusji i w trakcie konwersacji,
 • widzisz, co lektor wyświetla na tablicy podczas zajęć,
 • bierzesz udział w wykonywaniu ćwiczeń oraz zadań,
 • eliminujesz blokadę w mówieniu od pierwszych zajęć.

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

 • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
 • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
 • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:
komputer

Komputera
wifi

Internetu
słuchawki
Słuchawek z mikrofonem
kamerka

Kamerki

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe