Nauka języka duńskiego online

75

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

Nie możesz uczęszczać na zajęcia stacjonarne w szkole językowej? Chcesz uczyć się języka skutecznie oraz wygodnie? Dzięki ponad naszemu 28-letniemu doświadczeniu w nauczaniu języków obcych oraz setkom tysięcy zadowolonych uczniów jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy najlepszy kurs językowy przez Internet.

Nie każdy może pozwolić sobie na regularne uczęszczanie na zajęcia w szkole językowe, co związane jest z różnymi ograniczeniami. Teraz ProfiLingua wychodzi z inicjatywą i zaprasza wszystkich zainteresowanych do nauki języków obcych online. To całkiem nowa i świeża formuła prowadzenia zajęć, która polega na łączeniu się z lektorem na wideokonferencjach, podczas których poznajesz słownictwo, gramatykę, a przede wszystkim rozmawiasz z prowadzącym lub innymi uczestnikami, w zależności od rodzaju kursu online.

Jako największa szkoła językowa w Polsce dysponujemy liczną kadrą lektorów, która pozostaje do dyspozycji uczestników kursów online. Warto dodać, że możesz uczyć się wśród osób, które osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach!

Zalety kursu online

kursy językowe online

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Nauka języka duńskiego online to idealny sposób dla wszystkich, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort oraz chcieliby swobodnie komunikować się z innymi. To rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu lub możliwości dojazdu do szkoły językowe ProfiLingua. Prowadzone przez nas kursy mogą odbywać się w różnej formie – Ty sam decydujesz, która z nich będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Lekcje możesz dopasować do własnego rozkładu dnia i uczyć się w ciągu dnia przed pracą, przy porannej kawie, w kawiarni, czy wieczorem w domu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych kursów konwersacyjnych online, które realizujemy na poziomach od A2 do C2 (tj. od podstawowego do zaawansowanego):

 • grupowe – do dyspozycji masz pulę 80 zajęć po 60 minut i spotykasz się z samym lektorem oraz stałą grupą (do 8 osób) o regularnych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Stała grupa oraz lektor to gwarancja systematycznej i efektywnej nauki w miarowym tempie. Kurs pomoże Ci pozbyć się bariery językowej oraz zyskasz więcej pewności siebie i poszerzysz swoje słownictwo z zagadnień, którymi jesteś zainteresowany.
 • indywidualne – do dyspozycji pula 80 zajęć po 60 minut do wykorzystania w określonym czasie, gdzie uwaga lektora skupia się na Tobie. Dobór materiału oraz tempo jego realizacji jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb i zgodnie z preferencjami. Dni, godziny i częstotliwość spotkań dopasujemy do Twoich możliwości czasowych. Rekomendujemy jednak, aby była to częstotliwość 60 minut dziennie, kilka razy w tygodniu.

Kurs duńskiego online w naszej szkole to przede wszystkim skupienie się na praktycznym zastosowaniu tego języka, a zatem po zakończonych zajęciach śmiało będziesz mógł posługiwać się duńskim na co dzień.

Na zajęciach online:

 • widzisz i słyszysz lektora oraz pozostałych uczestników kursu w swojej grupie,
 • zabierasz głos w przeprowadzanych dyskusjach,
 • widzisz, co lektor przedstawia na tablicy,
 • bierzesz udział w wykonywaniu ćwiczeń na zajęciach,
 • eliminujesz blokadę w swobodnych mówieniu w danym język już od pierwszych zajęć.

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

 • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
 • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
 • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:
komputer

Komputera
wifi

Internetu
słuchawki
Słuchawek z mikrofonem
kamerka

Kamerki

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe